11 maja 2011

Zobacz przyszłość chmury obliczeniowej i wirtualizacji.

Zobacz przyszłość chmury obliczeniowej i wirtualizacji.

W imieniu całego zespołu VMware zapraszamy do udziału w VMware Forum 2011 w Warszawie.

Program konferencji został zaplanowany tak, aby każdy uczestnik otrzymał praktyczne porady jak zrobić następny krok w drodze do chmury obliczeniowej.

Podczas konferencji eksperci VMware oraz nasi partnerzy przedstawią strategię „IT jako usługa”. Pokażemy rozwiązania oparte na wirtualizacji, które wspierają budowę infrastruktury w chmurze, umożliwiają uproszczenie infrastruktury informatycznej, poprawę bezpieczeństwa oraz przyspieszają wdrażanie aplikacji.

VMware Forum 2011 rozpocznie się sesją plenarną, podczas której zaprezentowana zostanie wizja VMware przedstawiająca drogę do chmury obliczeniowej. Przez cały dzień prowadzone będą również sesje na temat technologii, zarządzania oraz wdrożenia chmury prywatnej, publicznej oraz hybrydowej. Oprócz sesji, przez cały czas trwania konferencji dostępna będzie strefa Expo, gdzie będzie można porozmawiać z naszymi wiodącymi partnerami biznesowymi.

Bez względu na jakim etapie podróży do chmur jesteś, obiecujemy, że na VMware Forum 2011 znajdziesz odpowiedzi na większość nurtujących Cię pytań.

Główne tematy sesji:

  • Tworzenie „Twojej chmury” – Teraz, kiedy cloud computing jest jednym z priorytetów organizacji IT, pytaniem nie jest CZY stworzyć chmurę, ale JAK zbudować „Twoją chmurę”
  • Nowe podejście do zarządzania – Jak powinno się zmieniać zarządzanie IT, kiedy infrastruktura staje się bardziej elastyczna i dynamiczna?
  • Aplikacje o znaczeniu krytycznym – Jakie są korzyści i przeszkody w użytkowaniu zwirtualizowanych aplikacji o krytycznym znaczeniu dla misji firmy?
  • Rok w zmianach zabezpieczeń – Jak VMware oraz wiodący dostawcy zabezpieczeń zapewniają bezpieczeństwo w zwirtualizowanym świecie?
  • VMware czy Middleware? – Jak wybrać sposób wdrożenia aplikacji Java do chmury publicznej i prywatnej?
  • Przekształcanie środowiska użytkowników – Co napędza rozwój wirtualizacji desktopów i jak do tego podejść?

Uważamy, że idea cloud computing jest podstawą dostarczania IT jako usługi, wykorzystania infrastruktury wtedy oraz tam gdzie najlepiej wspiera cele biznesowe. Naszym celem jest, abyś opuszczając VMware Forum wiedział jakie kroki należy podjąć aby zoptymalizować podróż do Twojej chmury.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś.