O firmie

Firma ITNS Polska rozpoczęła działalność w roku 2002. Pomysł powołania naszego przedsiębiorstwa narodził się w związku z zapotrzebowaniem rynku na profesjonalne usługi IT, szczególnie szybką, kompetentną i nowoczesną obsługę rozbudowanych systemów informatycznych. Ponad dwudziestoletnia praktyka rynkowa udziałowców zorientowała ITNS Polska na zapewnienie Klientom terminowych dostaw i profesjonalnej obsługi poprzedzonych wnikliwą analizą. Dlatego też dostarczamy rozwiązania, które spełniają zarówno obecne, jak i przyszłe oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Projektujemy i instalujemy systemy informatyczne oraz systemy sieciowe zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, wykorzystując najnowsze technologie informatyczne i telekomunikacyjne pozwalające na zachowanie ciągłości biznesowej i uzyskanie przez naszych Klientów przewagi rynkowej.

Wieloletnia działalność na polskim rynku pozwoliła nam na stworzenie silnych relacji z naszymi Klientami, opartych na partnerstwie.

Obsługa informatyczna firm przez ITNS Polska to oferta kompleksowa. Dostarczamy pełną infrastrukturę dla oferowanych rozwiązań wraz z profesjonalną obsługą serwisową.

Zespół naszych specjalistów składa się z pasjonatów nieustannie rozwijających swoją wiedzę i doskonalących umiejętności. Dzięki temu od lat niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość oferowanych usług informatycznych. Jesteśmy przekonani, że nieustanne zdobywanie doświadczeń we wszystkich wymienionych wcześniej dziedzinach stanowi solidny fundament pod oferowanie kompleksowych rozwiązań systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, jakie przez lata zdobyliśmy oferując zaawansowane rozwiązania, staliśmy się jednymi z wiodących dostawców w branży informatycznej.

Posiadana wiedza merytoryczna została potwierdzona autoryzacjami znaczących producentów, a otrzymane od Klientów referencje świadczą o dobrze obranym kierunku i wysokiej jakości świadczonych usług oraz dają nam motywację do dalszego zgłębiania wiedzy w celu przygotowania się na nowe wyzwania.