15 marca 2024

Zmniejsz wpływ cyberataków na Twoją organizację dzięki rozwiązaniom Veeam

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesowym, pewność co do bezpieczeństwa danych jest kluczowa. Jako długoletni partner Veeam, dostarczamy rozwiązania, które zapewniają niezawodne kopie zapasowe i możliwość odzyskiwania danych w każdej sytuacji, zapewniając pełne bezpieczeństwo danych dla Twojej firmy.

Zmniejsz wpływ cyberataków na Twoją organizację. Dzięki rozwiązaniom Veeam, masz niezawodne kopie zapasowe, niezależnie od tego, gdzie znajdują się Twoje dane – czy to w chmurze, lokalnie, czy w obu przypadkach. Jesteśmy liderem branżowym w dziedzinie odzyskiwania danych po awarii, co oznacza, że niezależnie od sytuacji, masz natychmiastowe przywrócenie danych, aby poradzić sobie z atakami lub przypadkowymi usunięciami.

Rozwiązanie Veeam do odzyskiwania danych ma odpowiedź na każdą sytuację. Zapewniamy natychmiastowe przywracanie, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom, od ataków po przypadkowe usunięcia, na każdej platformie – chmurowej, fizycznej, wirtualnej czy SaaS. Nasze narzędzia są dostępne przed i po przywróceniu systemu, co pozwala Ci skupić się na oszczędzaniu czasu i powrocie do pracy.

Niezawodnie wykonuj natychmiastowe odzyskiwanie danych, zapewniając szeroki zakres i skalowalność – od pojedynczych plików po pełne obciążenia produkcyjne, dzięki liderowi branżowemu, któremu możesz zaufać.

To, co zrobisz ze swoimi danymi, powinno zależeć od Ciebie, a nie od technologii. Dlatego właśnie z Veeam zyskujesz nie tylko lidera branży w dziedzinie ochrony danych, ale również pewność, że Twoje dane są w bezpiecznych rękach, niezależnie od przyszłych innowacji.