5 maja 2020

Zarządzaj serwerami z HPE iLO Advanced! ZA DARMO

Aby pomóc firmom w tym trudnym okresie HPE udostępnia kompletne rozwiązanie HPE Integrated Lights-Out (iLO) Advanced do 31 grudnia 2020 r. całkowicie za darmo! Integrated Lights-Out (iLO) Advanced zapewnia kompletny zestaw informacji o stanie i funkcjonowaniu serwerów, a także narzędzia do efektywnego zarządzania cąłym środowiskiem serwerowym na odległość. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w praktyce, niosąc nie tylko oszczędności i uproszczone procesy, ale także utrzymanie danych w sytuacjach kryzysowych.
 
HPE iLO Advanced rozwiązuje wiele problematycznych obecnie kwestii:
 
Zdalne zarządzanie – zdalna, w pełni zintegrowana konsola, foldery ułatwiające konfigurację oraz rozwiązanie Virtual Media i zarządzanie serwerem – w skali z wykorzystaniem iLO Federation Group Virtual Media lub indywidualne
 
Koszty – redukcja kosztów IT związanych z podróżami i nieplanowanymi przestojami dzięki zastosowaniu wirtualnej klawiatury, monitora i myszy (KVM)
 
Skala – funkcja wykrywania wbudowana w iLO Federation sprawia, że wykrycie większej ilości serwerów jest równie łatwe jak jednego
 
Prędkość – aktualizacja oprogramowania wewnętrznego na znacznej ilości serwerów w ciągu zaledwie kilku sekund zamiast kilku długich dni dzięki rozwiązaniu iLO Federation Group Firmware Updates
 
Prostota – monitorowanie grup serwerów, eliminacja złożonych skryptów i utrzymywania bazy danych dzięki rozwiązaniu iLO Federation Management.
 
Zwiększone bezpieczeństwo – silne uwierzytelnianie typu klient/serwer poprzez blokadę konfiguracji serwera (Server Configuration Lock) oraz Panel Security Dashboard
 
One-Button Secure Erase – technologia stanowiąca łatwą metodę ponownego wykorzystania serwera, zapewniająca, że wszystkie dane użytkowników w serwerze, w dodatkowej pamięci masowej oraz w pamięci NVRAM zostaną skasowane zgodnie z normami NIST 800-88r1.
 
Zachęcamy do poznania wszystkich korzyści HPE iLO Advanced na własnej infrastrukturze.
 
Obsługiwane serwery i warunki bezpłatnej licencji
Dotyczy wszystkich serwerów HPE ProLiant oraz HPE Apollo Gen7 i nowszych. Klienci pobierający klucze licencyjne do końca tego roku mogą korzystać z iLO Advanced za darmo. Z dniem 1 stycznia 2021 r. wszystkie darmowe licencje utracą ważność. Jeśli jednak zechcesz nadal korzystać z funkcji iLO Advanced, płatną licencje będzie można zakupić po wygaśnięciu licencji próbnej.
 
Proces rejestracji jest bardzo szybki i prosty. Jak pobrać HPE iLO Advanced? Skontaktuj się w tym celu z naszym handlowcem – zajmuje to kilka minut.