31 lipca 2006

ZAKUP SA DO WINDOWS XP PROFESSIONAL OEM Szanowni Klienci, wg zasad obowiązujących w programach licencji grupowych klienci, którzy nabyli system operacyjny Windows Professional

ZAKUP SA DO WINDOWS XP PROFESSIONAL OEM
Szanowni Klienci,

wg zasad obowiązujących w programach licencji grupowych klienci, którzy nabyli system operacyjny Windows Professional jako produkt OEM mają możliwość zakupu do tej licencji Software Assurance w programach licencji grupowych w ciągu 90 dni od zakupu tego produktu.
PROMOCJA
W ramach obecnie obowiązującej promocji zostaje rozszerzony okres, w ciągu którego klienci mają możliwość zakupu SA do Windows XP Professional zakupionego jako produkt OEM z 90 dni do 180 dni od momentu zakupu danego produktu. Promocja dotyczy zakupu SA w programie Open oraz Open Value.

Promocja ta jest szansą dla tych klientów, którzy nabyli licencje Windows XP Pro w kanale OEM na otrzymanie Windows Vista, który pojawi się na rynku pod koniec roku. Wystarczy, że klienci do licencji, którą nabyli na Windows XP Pro OEM dokupią SA, o ile SA zostało zakupione w ciągu 180 dni od dnia zakupu Windows XP Pro.
Czas trwania promocji:

Promocja obowiązuje od 25 maja br – 30 września br