29 kwietnia 2021

Wielka ochrona dla małych firm!

Wielka ochrona dla małych firm!
 
Już teraz specjalnie dla małych firm, które codziennie borykają się z wysokimi kosztami, złożonością i brakiem możliwości, jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwaniem ich najcenniejszych danych proponujemy dodatkowy rabat na rozwiązanie Veeam® Backup Essentials™!
 
Rabat dotyczy zamówień VUL Veeam Backup Essentials na okres jednego i trzech lat zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów!
 
Więcej o Veeam Universal License:
Pakiet Veeam Backup Essentials jest ograniczony do 50 VUL dla dowolnej bazy instalacji, co jest najlepszym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Każda licencja uniwersalna może być używana do dowolnego obciążenia, w tym maszyn wirtualnych, serwerów, stacji roboczych, usług AWS i Azure, lub może wliczać się do pojemności NAS. VUL obejmuje funkcjonalność edycji Enterprise Plus i wbudowaną produkcyjną pomoc techniczną 24×7.
 
Skorzystaj już dzisiaj i ciesz się prostą instalacją oraz zarządzaniem, które nie wymaga specjalnych umiejętności.
 
Oferta promocyjna trwa do 30 czerwca 2021 roku.
 
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DO30 DO 30 CZERWCA 2021 ROKU Mali klienci, WIELKA ochrona danych DODATKOWY RABAT % z zsubskrypcją Veeam Backup Essentials”