25 lutego 2005

Wideokonferencje Polycom w firmie PepsiCO PepsiCO International UK zatrudnia pracowników w fabrykach w Wielkiej Brytanii oraz biurach w Szwajcarii. Aby zredukować koszty

Wideokonferencje Polycom w firmie PepsiCO

PepsiCO International UK zatrudnia pracowników w fabrykach w Wielkiej Brytanii oraz biurach w Szwajcarii. Aby zredukować koszty podróży oraz zwiększyć wydajność swoich menedżerów, firma zdecydowała się wdrożyć rozwiązania do wideokonferencji Polycom.


Kolejne systemy wideokonferencyjne rozszerzą rozpoczętą w 2002 roku inwestycję, która obejmowała instalację systemu w europejskiej siedzibie PepsiCO w Barcelonie oraz w Stanach Zjednoczonych.
Nowe systemy Polycom zostaną zainstalowane w Coventry, Swansea, Lincoln, Peterlee, Theale oraz dwóch punktach Leicester w Wielkiej Brytanii. Ponadto, połączenia wideokonferencyjne będą także realizowane w Genewie, Paryżu, Lizbonie i Atenach. Projekt zostanie przeprowadzony przez partnera Polycom firmę AuDeo.


„O wyborze rozwiązań Polycom przez naszą firmę zdecydowało ich proste użytkowanie, niezawodność oraz możliwość połączenia wideokonferencyjnego z wieloma miejscami jednocześnie. Zaawansowany interfejs graficzny Polycom VisualConcert, który oferuje wysoką jakość obrazu wyświetlanego bezpośrednio na ekranie monitora lub notebooka, również wpłynął na wybór systemu Polycom. Dzięki niemu uczestnicy wideokonferencji mogą oglądać dodatkowo prezentacje czy wykresy. System Polycom jest narzędziem zapewniającym efektywną komunikację biznesową.”- mówi Gill Haggarty, menedżer ds. usprawnień w PepsiCo UK.


„System wideokonferencyjny wybrany przez PepsiCO UK jasno przedstawia jak wideokonferencje mogą usprawnić komunikację między pracownikami, przyspieszyć proces podejmowania decyzji biznesowych czy zwiększyć wydajność pracy menedżerów”- powiedział Tony Heyworth, dyrektor ds.marketingu regionu EMEA w Polycom.


Informacje o Polycom

Powstała w 1992 roku firma Polycom jest światowym liderem rynku audio i wideokonferencji. Rozwiązania Polycom Office zapewniają wysokiej jakości i łatwą w zastosowaniu zintegrowaną transmisję danych, głosu i obrazu. Bazują na branżowych standardach teleinformatycznych oraz wspierają architekturę o otwartym kodzie źródłowym. Współpracują z wieloma platformami i infrastrukturą telekomunikacyjną różnych producentów.