1 czerwca 2004

Wejście Polski do Unii Europejskiej to nowe wymagania informatyczne

Szanowni Państwo,

Wejście Polski do Unii Europejskiej to nowe wymagania informatyczne w obrębie jednostek administracji samorządowej. W związku z tym firma Microsoft przygotowała specjalną ofertę cenową.

W terminie od kwietnia do czerwca 2004 roku można nabyć Small Business Server 2003 Premium w cenie obniżonej aż o 15%. Oferta ta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla jednostek administracji samorządowej.

Small Business Server 2003 Premium to pełna wersja pakietu aplikacji serwerowych niezbędnych do łatwej i efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz skutecznej pracy zespołowej. W pakiecie tym znajdują się następujące serwery:

MS Windows Server 2003 czyli bezpieczny i niezawodny system operacyjny, usługa katalogowa Active Directory® i jej narzędzia,
Microsoft Windows SharePoint Services czyli środowisko dla komunikacji i współpracy zespołowej,
Microsoft Exchange Server 2003 czyli rozwiązania internetowe w zakresie poczty elektronicznej i przesyłania komunikatów, Outlook Web Access i dzielenie kalendarzy, Microsoft Shared Fax Service czyli pełna obsługa faksu,
Microsoft ISA Server czyli bezpieczny, dzielony dostęp do internetu a także usługi z zakresu routingu i adresu sieciowego z usługami firewalla,
Microsoft SQL Server 2000 czyli niezwykle wydajna i bezpieczna baza danych
Microsoft Office FrontPage 2003 czyli opracowywanie wyszukanych stron internetowych i tworzenie indywidualnych rozwiązań dla usług Windows Sharepoint.

Jak widać z tej listy SBS oferowany w promocji jest pakietem naprawdę potężnym. Co ważne można go konfigurować w zależności od potrzeb i wielkości urzędu, wykorzystywać wszystkie lub tylko wybrane jego funkcje. Co ważne Small Business Server 2003 Premium jest niezwykle łatwy we wdrożeniu i przyjazny w obsłudze.