20 września 2003

We wrześniu 2003 roku specjaliści ITNS Polska dokonali implementacji systemu pracy terminalowej w oparciu o system Windows 2003 Server dla Wielkopolskiego Domu Mediowego. System działa na platformie IBM

We wrześniu 2003 roku specjaliści ITNS Polska dokonali implementacji systemu pracy terminalowej w oparciu o system Windows 2003 Server dla Wielkopolskiego Domu Mediowego. System działa na platformie IBM eServer i jest przygotowany na rozbudowę o kolejne platformy w celu docelowego utworzenia farmy serwerów terminali.
Wielkopolski Dom Mediowy i Oficyna Wydawnicza Wielkopolski to firmy, które powstały po fuzji dwóch największych wydawnictw dzienników w Wielkopolsce – firm Prasa Poznańska (Gazeta Poznańska i Express Poznański) i Oficyna Wydawnicza Głos Wielkopolski. W wyniku tej fuzji powstał jeden z większych koncernów prasowych w Polsce. Nasi specjaliści realizują dostawy oraz usługi związane z planowaniem, projektowaniem i realizacją inwestycji związanych z użytkowanym przez koncern systemem teleinformatycznym.