27 maja 2014

Veeam Backup Essentials – 10% TANIEJ

Veeam Backup Essentials to specjalny pakiet przeznaczony dla małych firm posiadających środowiska wirtualne z 2, 4 lub 6 gniazdami procesorów (czyli zazwyczaj zatrudniających do 250 pracowników). Jego cena gwarantuje ponad 33-procentowe oszczędności w porównaniu z zakupem rozwiązania Veeam Backup & Replication. A teraz — przez ograniczony czas — jest on o dodatkowe 10% TAŃSZY!

Wprowadź w swojej firmie rozwiązanie nr 1 do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych

Jednym z istotnych czynników decydujących o sukcesie projektów wirtualizacji jest radykalne usprawnienie procesów tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Sama wirtualizacja to za mało — trzeba również ograniczyć straty danych i przestoje serwerów oraz skrócić czasy backupu i odzyskiwania.

Veeam sprawia, że nowoczesna ochrona danych jest łatwa i niezawodna. Pakiet Veeam® Backup Essentials™ dla VMware i Hyper-V zapewnia skuteczną ochronę danych, szybkie i łatwe tworzenie kopii zapasowych oraz sprawne odzyskiwanie danych. Dołącz do ponad 91 000 klientów korzystających z rozwiązania nr 1 do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych (#1 VM Backup™) w środowiskach VMware i Hyper-V. Dzięki temu zyskasz następujące korzyści:

  • Skrócenie czasu tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych o 95%
  • Skrócenie czasu poświęcanego na czynności administracyjne o 90%
  • Obniżenie kosztów nawet o 70%

* Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2014