3 lutego 2021

Ultralekki i ultrawydajny Lenovo ThinkPad X1 Nano!

Szokująco lekki ThinkPad X1 Nano to najnowsza pozycja Lenovo w ofercie laptopów klasy premium z serii X1. To pierwszy laptop z serii ThinkPad na platformie Intel® Evo™. Stanowi on imponujące połączenie wydajności, szybkiej reakcji, długiej żywotności baterii oraz efektownego obrazu, zaś procesor Intel® Core™ i7 vPro® 11. generacji gwarantują wyjątkowy komfort pracy niezależnie od miejsca. Waży zaledwie 907 gramów a oferuje jednocześnie doskonałą wydajność, bezpieczeństwo, wytrzymałość i parametry techniczne na najwyższym poziomie.

Najnowszy laptop Lenovo wyróżnia się także 13-calowym ekranem o rozdzielczości 2K i proporcjach 16:10, który w połączeniu z kartą graficzną Intel®Iris®X™ zapewnia duży obszar roboczy oraz doskonały, wyrazisty obraz. Do wydajnej i bezpiecznej pracy przyda się także wbudowana obsługa najnowocześniejszej łączności Wi-Fi 6 i opcjonalny modem 4G/5G. W tak smukłym i lekkim urządzeniu zadbano także o wyjątkowo długi czas pracy na baterii, a także odpowiednie doznania multimedialne dzięki obsłudze technologii Dolby Vision i Dolby Atmos®.

Po więcej informacji sprzętowych, a także ofertę cenową zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami -> handlowy@itns.pl