5 sierpnia 2020

ThinkBook PLUS z ekranem e-Ink

To wyjątkowe urządzenie dla tych, którzy od laptopa oczekują ponadprzeciętnych funkcji. Innowacyjny ekran znajdujący się w pokrywie, który może wyświetlać ważne powiadomienia, ulubione zdjęcie. Można go również używać jako czytnika książek elektronicznych oraz do przeglądania dokumentów PDF i do szkicowania z użyciem dołączonego w komplecie pióra cyfrowego.

LEPSZA WSPÓŁPRACA
Smart Info. Rób szybkie notatki podczas spotkań, ogranicz rozpraszające uwagę powiadomienia i śledź te, które są istotne, wszystko to na 10,8-calowym ekranie e-ink w pokrywie laptopa.
Klawisze skrótu Skype for Business. Natychmiastowa łączność dzięki jednemu klawiszowi do odbierania i drugiemu do odrzucenia/zakończenia połączenia; nie trzeba szukać przycisków ekranowych.
Immersyjny dźwięk i wideo. Efektywne połączenia VoIP za sprawą głośników HARMAN, które zapewniają idealnie klarowny dźwięk, oraz znakomitej jakości obraz na ekranie Full-HD IPS z technologią Dolby® Vision™. Mikrofony z certyfikatem Skype. Gwarancja kryształowej klarowności rozmów w połączeniach Skype for Business. WiFi 6. Najnowsza technologia Intel® WiFi pozwala prowadzić konferencje bez zakłóceń i opóźnień w każdym miejscu i o dowolnej porze.


REAGUJ SZYBCIEJ
Inteligentny przycisk zasilania na ściance bocznej. Łącz się natychmiast, logując się za pomocą odcisku palca i jednocześnie odblokowując urządzenie – tak jak w przypadku smartfona. Modern Standby. Komputer wznawia działanie w niespełna 0,5 sekundy i aktualizuje pocztę e-mail natychmiast po wznowieniu.


INTELIGENTNIEJSZA KREATYWNOŚĆ
Szybkie notatki i łatwe szkice. Zapisuj koncepcje, szkicuj lub rysuj cyfrowym piórem na ekranie wbudowanym w pokrywę, żeby Twoje świetne pomysły nie przeszły niezauważone. Ultrasmukła metalowa obudowa. Lekka aluminiowa obudowa (od 1,40 kg/3,08 lbs) pozwala na twórczą pracę w każdych okolicznościach, kiedy tylko poczujesz przypływ inspiracji. Dwuekranowa wydajność. Główny ekran Full-HD IPS z wąską ramką (L/R) oraz energooszczędny ekran w technologii E-ink. Eleganckie, przemyślane wzornictwo. Ergonomiczna, pełnowymiarowa klawiatura do wygodnego pisania i duży touchpad do wygodnej nawigacji oraz obsługi gestów w Windows 10. Personalizacja. Unikatowy wygląd dzięki wygaszaczowi na ekranie e-ink na pokrywie laptopa. Układ Trusted Platform Module (dTPM) 2.0. Twoje pomysły są skutecznie chronione przez zabezpieczenia Windows 10 i szyfrowanie danych.


PROSTSZE ADNOTOWANIE ORAZ REDAGOWANIE
E-Reader. Szybko czytaj, redaguj lub adnotuj dokumenty na wtórnym ekranie e-ink bez rozpraszania uwagi. Mocny procesor. Porównuj i edytuj skomplikowane arkusze kalkulacyjne, dokumenty i projekty na wielu kartach dzięki mocnym procesorom Intel® 10. generacji. Dysk SSD w standardzie. Uruchamiaj rozbudowane aplikacje bez opóźnień; dysk PCIe SSD o pojemności do 512 GB oferuje natychmiastową reakcję, szybszą nawet 18 razy od tradycyjnego dysku twardego. W pełni funkcjonalny port USB Type-C. Rozszerz ekran swojego komputera, używając w pełni funkcjonalnego portu USB Type-C, który umożliwia również transfer danych i ładowanie urządzenia.

Parametry techniczne:

SYSTEM OPERACYJNY:
Windows 10 Pro (64-bitowy)
PROCESOR:
Intel® Core™ i7
GRAFIKA:
Zintegrowana grafika Intel® UHD w Unified Memory Architecture (UMA)
KAMERA:
Kamera o rozdzielczości 1M
PAMIĘĆ OPERACYJNA:
8 / 16 GB DDR4, 2666 MHz
PAMIĘĆ MASOWA:
M.2 PCIe SSD 256 GB / 512 GB
BATERIA:
Do 10 h pracy z baterią 45 Wh
ZASILACZ SIECIOWY:
Type-C 65 W (z obsługą Rapid Charge)
DŻWIĘK:
• Certyfikat Dolby® Audio™
• 2 głośniki HARMAN 2W