24 września 2018

Szybka sieć w każdym zakątku przestrzeni biurowej

Jesteś administratorem IT w małej firmie i masz dylemat dotyczący szybkiej sieci? Zainstalować jeden bardzo mocny punkt Wi-Fi czy inwestować w rozbudowany system z wieloma punktami dostępowymi? Wybierz Netgear Orbi Pro (SKR60) czyli rozwiązanie kompromisowe!

Zapewnia ono wysoką jakość sygnału sieci bezprzewodowej, zgodnie z najszybszym obecnie standardem AC3000 (3 Gb/s). Zasięg tego trójzakresowego systemu obejmuje powierzchnię 450 m2, a z sieci może korzystać znacznie większa liczba osób niż w przypadku zastosowania tylko jednego punktu dostępowego. W głównym routerze znajduje się jeden port WLAN oraz trzy gigabitowe porty LAN. Satelitarne punkty dostępowe wyposażono w cztery porty LAN, do których można podłączyć drukarki i inne urządzenia sieciowe wymagające łączności przewodowej.

Wyjątkowość Orbi Pro to przede wszystkim zastosowanie satelitarnych punktów dostępowych do wzmocnienia sygnału sieci bezprzewodowej oraz zwiększenia jej pojemności, czyli zapewnienia możliwości korzystania z niej przez większą liczbę osób. Punkty te mogą być zainstalowane na suficie, ścianie, ale także zwyczajnie stać na biurku. Instalacja i konfiguracja systemu są bardzo proste dzięki stworzonej przez Netgear aplikacje, która oferowana jest w sklepach z oprogramowaniem dla urządzeń mobilnych z systemami iOS oraz Android. Każdy użytkownik systemu Orbi Pro uprawniony jest do korzystania z bezpłatnej 90-dniowej pomocy technicznej producenta!

Zapraszamy do kontaktu z handlowcami w celu uzyskania większej ilości informacji lub na stronę www.netgear.pl/orbi-pro/!