22 lutego 2005

Publiczny dostęp do internetu z rozwiązaniami Nomadix Efektem współpracy Nomadix i kanadyjskiej firmy BelAir Networks będzie budowa sieci bezprzewodowych w miejscach

Publiczny dostęp do internetu z rozwiązaniami Nomadix

Efektem współpracy Nomadix i kanadyjskiej firmy BelAir Networks będzie budowa sieci bezprzewodowych w miejscach publicznych. Powstaną one w oparciu o bramy dostępowe Nomadix zarządzane przez Nomadix Service Engine (NSE). Oprogramowanie Nomadix Service Engine zaprojektowane zostało specjalnie do realizowania usług Hot Spot. Oferuje ono całą gamę funkcjonalności niezbędnych do budowy punktów i rozległych stref Hot Spot.


Połączenie technologii Nomadix z zawansowanymi usługami BelAir pozwoli na stworzenie sieci odpowiednich do transmisji danych oraz obsługi połączeń głosowych i wideo w zagęszczonych strefach publicznego dostępu do internetu takich, jak hotele, biurowce czy miasteczka studenckie.


Rozwiązanie Nomadix zapewni firmie BelAir Networks efektywną realizację usług. Użytkownicy natomiast zyskają łatwy, bezpieczny i ekonomiczny dostęp do usług internetowych.


Nomadix jest liderem na rynku inteligentnych rozwiązań publicznego dostępu do internetu Hot Spot, oferujących pełną gamę usług. Nomadix Service Engine (NSE) jest oprogramowaniem specjalnie zaprojektowanym do realizowania usług Hot Spot w sposób efektywny dla dostawcy usługi oraz wygodny dla jej użytkowników. Nomadix posiada ponad 20 patentów na technologie dostępu do internetu, m.in. przekierowanie strony domowej (Homepage Redirect), zarządzanie pasmem per użytkownik (Bandwidth Management), PnP VPN (iNAT – Intelligent NAT). Rodzina bram dostępowych Nomadix zapewnia użytkownikom łatwy i bezpieczny dostęp już w ponad 10 000 miejsc na świecie.