24 lutego 2014

Przejdź ze starszych narzędzi do backupu na rozwiązania Veeam

Czy denerwuje Cię obecnie stosowane narzędzie do tworzenia kopii zapasowych? Jeśli nie jest to produkt Veeam, to zapewne nie został zaprojektowany z myślą o Twoim nowoczesnym centrum danych. Oznacza to zbyt długie tworzenie kopii zapasowych, długie odzyskiwanie danych i wyższe koszty.

Dołącz do grona ponad 91 000 klientów, którzy już przeszli na rozwiązanie Veeam Backup & Replication, i zapewnij sobie następujące korzyści:

  • Skrócenie czasu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych o 95%,
  • Skrócenie czasu poświęcanego na czynności administracyjne o 90%,
  • Obniżenie kosztów nawet o 70%.
  • Skorzystaj z naszej ograniczonej czasowo oferty

Jak twierdzą nasi klienci, samo wprowadzenie rozwiązań Veeam prowadzi już do obniżenia kosztów backupu. Chcąc zapewnić Ci jeszcze większe oszczędności, opracowaliśmy dwie atrakcyjne opcje. Wybierz tę, która odpowiada Ci najbardziej! Ale nie zwlekaj nasza oferta kończy się 30 czerwca 2014 r.

Już ponad 91 000 klientów przeszło na rozwiązania Veeam.

Zobacz, co mają do powiedzenia na ten temat:

„Jeśli chcesz zbudować infrastrukturę wirtualnego serwera oraz wykonywać kopie zapasowe i chronić dane, najpierw wypróbuj VMware i Veeam Backup & Replication. Oszczędzi Ci to czas i zapewni stabilność, bezpieczeństwo, wydajność i łatwość utrzymania.”

Lukasz Komorowski, Administrator systemu GLS Poland

„Veeam daje nam poczucie pewności, dzięki któremu możemy kontynuować wirtualizacje kluczowych systemów i aplikacji.”

Łukasz Rakowski, Kierownik działu IT TK Telekom

„Jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych i przywracanie w środowisku VMware, Veeam Backup & Replication to najlepsze rozwiązanie na rynku. Działa niezawodnie za każdym razem. Przyjazny w obsłudze interfejs i proste kreatory z instrukcjami powodują, że jest to rozwiązanie idealne.”

Sławomir Wolak, Kierownik działu serwerów i systemów operacyjnych, Raiffeisen Bank Polska S.A.

A może nie jesteś jeszcze gotowy? To nie problem.

Wdroż rozwiązanie Veeam w wirtualnym laboratorium i sprawdź, jak zadziała! Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna jest w pełni funkcjonalna.
Pobierz wersję próbną.