20 września 2018

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo? Nie narażaj się na niebezpieczeństwo!

Twoi pracownicy przechowują pliki klientów i pracowników oraz informacje o firmowych kontraktach na laptopie czy w telefonie? Dane księgowe i kadrowe, prezentacje handlowe oraz wiadomości mailowe znajdują się na kilku komputerach sieciowych lub innych, wielu urządzeniach mobilnych? Nie tworzysz na bieżąco kopii zapasowych wszystkich plików, aplikacji i danych, a także nie prowadzisz ewidencji miejsc przechowywania ważnych danych? Nie masz planu naprawczego na wypadek nieuchronnej awarii, utraty i kradzieży danych?

Niestety taki scenariusz naraża Twoją firmę na różnego rodzaju katastrofy informatyczne, a nawet zaawansowane cyber-ataki!

Jednak mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zautomatyzowane narzędzia do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych. Bezpieczne, zintegrowane systemy obejmujące zarówno rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych zasobów serwerów, jak i pamięci masowych, dotychczas dostępne tylko dla dużych przedsiębiorstw, teraz po przystępnej cenie do zakupienia również przez małe i średnie firmy!

Rozwiązanie HPE Small Business Solutions for Storage and Backup obejmuje prosty, bezpieczny i niedrogi serwer HPE ProLiant, począwszy od serwera HPE MicroServer Gen10 z procesorami AMD®, z możliwością wyboru systemu operacyjnego ClearOS™ lub Microsoft® Windows Server® 2016. HPE ProLiant to najbezpieczniejsze oferowane przez HP serwery zgodne ze standardami branżowymi wyposażone w zabezpieczenia sprzętowe, które chronią je przed szkodliwym oprogramowaniem. Serwery te zapewniają lepszą ochronę danych dzięki takim funkcjom, jak scentralizowane przechowywanie, ochrona danych, całodobowa dostępność oraz opcjonalne bezpieczne szyfrowanie HPE Secure Encryption.

Te rozwiązania są dostępne bez ponoszenia kosztów z wyprzedzeniem — płacisz tylko za potrzebne aplikacje i usługi subskrypcji systemu ClearOS. Rozwiązania HPE Small Business można dostosowywać do różnorodnych konfiguracji, dzięki czemu zawsze można stworzyć taką opcje, aby znaleźć dla nich miejsce w każdym budżecie.

Umocnienie środowiska IT poprzez wykorzystanie serwerowej mocy obliczeniowej do automatycznego tworzenia kopii zapasowych i przechowywania w pamięci masowej to inteligentny ruch biznesowy i gotowy przepis na sukces w przyszłości.