15 marca 2010

Promocyjna sprzedaż „Cross-Sale” produktów GFI

Promocyjna sprzedaż „Cross-Sale” produktów GFI

Firma GFI Software uruchomiła motywacyjną sprzedaż typu „Cross-Sale”, która rozpoczęła się w marcu i trwać będzie do końca kwietnia 2010. Promocja skierowana jest do tych klientów, którzy posiadają już któryś z produktów: GFI MailEssentials, GFI MailSecurity lub GFI FAXmaker.

Klienci GFI MailEssentials/MailSecurity/FAXmaker mogą teraz kupić:

GFI MailArchiver – 45%

GFI MailArchiver służy do archiwizacji e-maili dla Exchange na skalę korporacyjną. Pozwala przechowywać pocztę wewnętrzną i zewnętrzną organizacji w jednej lub wielu bazach danych lub na twardych dyskach NTFS, co uniezależnia od plików PST. To daje użytkownikom łatwy, scentralizowany dostęp do starych wiadomości poprzez wyszukiwarkę o interfejsie strony www oraz możliwość szybkiego ich odzyskiwania przez pojedyncze kliknięcie myszki.

Klienci, którzy korzystają już z GFI FAXmaker’a do zapisywania i archiwizacji swoich faksów po dokupieniu MailArchiver’a będą mogli w jednolity sposób przechowywać i wyszukiwać zarówno faksy jak i e-maile, ponieważ oba programy potrafią ze sobą współpracować.

GFI WebMonitor wszystkie edycje – 40%

GFI WebMonitor jest narzędziem, które daje kontrolę nad tym co robią użytkownicy internetu umożliwiając blokowanie dostępu do wybranych treści takich jak: strony „dla dorosłych”, gry on-line, osobiste skrzynki mailowe, Facebook, portale podróżnicze i inne. Skanuje wszystkie ściągane pliki w poszukiwaniu wirusów, programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania przy użyciu wielu silników antywirusowych. Dzięki rozbudowanej bazie danych WebGrade, która zapewnia kategoryzację 205 000 000 domen w wielu językach i jest aktualizowana codziennie, monitorowanie internetu stało się łatwiejsze.

Poprzez dokupienie GFI WebMonitor’a do GFI MailEssentials i GFI MailSecuriry otrzymujemy kompleksową ochronę antyspamową i antywirusową wraz z filtrowaniem treści w poczcie elektronicznej. Programy te mogą współpracować z różnymi typami serwerów pocztowych.

Promocja trwać będzie do końca kwietnia 2010