30 lipca 2010

Promocja rozwiązań Symantec Small Business – do 45% taniej w ITNS Polska!

Promocja rozwiązań Symantec Small Business – do 45% taniej w ITNS Polska!

Spadek cen Symantec Endpoint Protection SB 45% oraz
Symantec Protection Suite SB 40%

Symantec Endpoint Protection Small Business Edition to łatwe w obsłudze oprogramowanie zabezpieczające, które umożliwia małym firmom optymalizację wydajności i wykorzystania zasobów systemowych oraz szybkie rozpoczęcie korzystania z ochrony klasy korporacyjnej. Zostało opracowane z myślą o klientach wymagających rozwiązania kompleksowego, łatwego w instalacji, wdrażaniu i zarządzaniu. Interfejs użytkownika do zarządzania oprogramowaniem jest uproszczony, a łatwe w obsłudze kreatory ułatwiają wdrażanie i minimalizują konieczność przeprowadzania specjalistycznych szkoleń. Wstępnie skonfigurowane powiadomienia i automatycznie tworzone raporty dotyczące bezpieczeństwa pozwalają na szybkie rozpoczęcie korzystania z produktu przy oszczędności czasu i pieniędzy. Jedną z zalet oprogramowania Symantec Endpoint Protection Small Business Edition jest najkrótszy czas uruchomienia w porównaniu z podobnymi rozwiązaniami i najmniejszy nakład prac związanych z codzienną obsługą plików i aplikacji. Małe firmy mogą być teraz spokojne o swoje bezpieczeństwo i skupić się na rozwoju.

Symantec Protection Suite Small Business Edition to produkt dla małych przedsiębiorstw, które potrzebują kompleksowego, ale łatwego w obsłudze rozwiązania zabezpieczającego do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, przeznaczonego do ochrony najważniejszych zasobów przedsiębiorstwa. Symantec Protection Suite Small Business Edition to łatwy w obsłudze i wszechstronny pakiet, który chroni najważniejsze zasoby przedsiębiorstwa, zapewniając szybkie odzyskiwanie systemów komputerowych i zabezpieczenie ich przed zaawansowanym oprogramowaniem destrukcyjnym i spamem.

  • Zapewnia pełną ochronę urządzeń końcowych i poczty e-mail.
  • Chroni komputery przenośne, stacjonarne i serwery przed rozprzestrzenianymi w wiadomościach e-mail wirusami i zagrożeniami bezpieczeństwa.

Porównanie wersji produktów

Jesteś zainteresowany? – już dziś zgłoś się do ITNS Polska!
zadzwoń: 061 652 70 16 lub
napisz: handlowy@itns.pl