18 marca 2008

Promocja dla klientów końcowych firmy Symantec

Promocja dla klientów końcowych firmy Symantec

ITNS Polska Sp z o.o. ma przyjemność ogłosić promocję dla klientów końcowych firmy Symantec – wszyscy klienci, którzy kupią BUE 12 (media server) lub BUE SR 8 do 27 marca, w prezencie otrzymają NIS 2008 oraz koszulkę.

Symantec Backup Exec 12
Symantec Backup Exec System Recovery 8

System Microsoft Windows® jest podstawowym systemem operacyjnym w milionach firm. Bez odpowiedniej ochrony systemu i danych w środowisku Windows przedsiębiorstwa ryzykują utratą danych o kluczowym znaczeniu, która może zagrozić całej ich działalności oraz reputacji. Właśnie dlatego już 1,5 miliona klientów skorzystało z rynkowego lidera – rodziny programów Symantec Backup Exec – aby zapewnić sobie możliwości tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Dzięki nowym programom Symantec Backup Exec 12 i Symantec Backup Exec System Recovery 8 infrastruktura informatyczna firmy może uzyskać ochronę, na którą zasługuje:

  • Pełna ochrona systemu i danych w środowisku Windows, w tym tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w systemie Microsoft® Windows Server® 20081.
  • Przywracanie danych, w tym pojedynczych wiadomości e-mail i dokumentów programu SharePoint, w ciągu kilku sekund dzięki udoskonalonej, zgłoszonej do opatentowania technologii odtwarzania danych na dowolnym poziomie szczegółowości.
  • Całkowite odtwarzanie systemu w ciągu minut – nawet w przypadku użycia odmiennej platformy sprzętowej lub środowiska wirtualnego.
  • Skrócenie czasu potrzebnego na tworzenie kopii zapasowych oraz realizacja celów dotyczących punktu odtwarzania i czasu odtwarzania systemu.
  • Program jest teraz zintegrowany z najważniejszymi produktami na rynku, co umożliwia zabezpieczanie danych o kluczowym znaczeniu, tworzenie ich kopii zapasowych oraz ich archiwizację.

Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej – do każdego zamówienia na Backup Exec 12 lub Backup Exec Recovery 8, które wpłynie do naszego partnera do 27 marca br dokladamy bezpłatnie:

Najnowszy pakiet ochronny dla komputerów domowych Norton Internet Security 2008

Oraz zółtą koszulkę (do wyczerpania zapasów).

Osoby, które skorzystają z naszej oferty specjalnej prosimy o przesłanie na adres margit_handl@symantec.com kopii zamówienia wraz z dopiskiem:
NAGRODĘ PROSZE WYSŁAC DO:
IMIĘ I NAZWISKO
FIRMA
ADRES

Pytania prosimy kierować do Margit Handl pod nr telefonu 22 586 92 17 lub za pomocą poczty elektronicznej: margit_handl@symantec.com

Tutaj można pobrać bezpłatną wersję próbną

Rozwiązania firmy Symantec dla systemu Windows.
Zarządzaj. Zabezpieczaj. Odzyskuj.