29 stycznia 2020

Poznajcie wartość platformy IBM Cloud używając Red Hat OpenShift w chmurze IBM!

Zapraszamy do skorzystania z ograniczonej czasowo promocji – Klientom, którzy zakupią RedHat OpenShift umożliwimy używanie 1 instalacji IBM Cloud za darmo przez okres nawet 12 miesięcy.

 

Dlaczego IBM Cloud?
Otwarte Innowacje
Wykorzystajcie technologie Open Source do budowania innowacyjności, zaufania i wartości. Umożliwiając wdrażanie środowiska Red Hat® OpenShift® na żądanie klienta i angażując się w rozwój ekosystemu Red Hat, ułatwiamy integrację i migrację istniejących aplikacji Red Hat OpenShift do chmury publicznej. IBM Cloud obsługuje ponad 1000 klientów korporacyjnych i ponad 16 000 klastrów produkcyjnych przy użyciu architektury Kubernetes.

Lider na rynku zabezpieczeń

Najwyższy poziom zgodności ze standardami, obsługa kart kryptograficznych FIPS 140-2 Level 4 HSM, tak by szyfrowanie danych spełniało nawet najbardziej wymagania. Wzmocniona usługa z zabezpieczeniami działającymi w trybie ciągłym oraz wbudowanymi mechanizmami separacji i segmentacji sieci, które chronią Twoje aplikacje i innowacje.

Klasa Korporacyjna

IBM Cloud obsługuje ponad 2000 klientów VMware, co najlepiej świadczy o przydatności rozwiązań chmurowych w tego typu wdrożeniach. Mamy kompetencje i wiedzę specjalistyczną potrzebną do migracji i modernizacji obciążeń opartych na wirtualizacji VMware. Nasze rozwiązania obsługują aplikacje SAP, IBM Power® oraz oferują mechanizmy istotne dla eksploatacji newralgicznych obciążeń IBM AIX® i IBM i, IBM Z® i nie tylko.