18 marca 2005

Peribit SR-100 został wyróżniony przez magazyn Network World Urządzenie Peribit Networks z rodziny Sequence Reducer- SR-100 znalazło się na liście finalistów pretendujących

Peribit SR-100 został wyróżniony przez magazyn Network World

Urządzenie Peribit Networks z rodziny Sequence Reducer- SR-100 znalazło się na liście finalistów pretendujących do nagrody Produkt Roku 2004 przyznawanej przez magazyn Network World.


„Wybraliśmy Peribit Networks SR-100 jako urządzenie zapewniające wzrost przepustowości sieci bez ponoszenia kosztów dodatkowej inwestycji.” – powiedział Keith Shaw, redaktor Network World. „Akcelerator SR-100 wygrał dzięki swojej nieporównywalnie elastycznej skalowalności, wysokiej niezawodności oraz szybkiej i prostej instalacji. Jedną z najbardziej efektownych właściwości była zdolność kompresowania danych na jednym końcu łącza i rozkompresowanie na drugim końcu”.

Przez ostatnie 12 miesięcy laboratorium testowe Network World przeprowadziło rygorystyczne testy ponad 260 produktów sieciowych. W laboratorium pracowali wspólnie wykwalifikowani eksperci, integratorzy sieci oraz pracownicy naukowi. Po zakończeniu testów redakcja Network World stworzyła listę finalistów w oparciu o uzyskane w testach rezultaty.


Peribit Networks był jedynym producentem rynku rozwiązań do optymalizacji sieci WAN, którego urządzenie zostało nominowane do wyróżnienia „Best of the Tests”. Pozostałymi finalistami były m.in. produkty z zakresu zarządzania siecią, narzędzia do analizowania, produkty do zarządzania konfiguracją i przepustowością sieci, zaawansowane oprogramowanie analizujące wydajność sieci.

„Znalezienie się na liście finalistów `Best of the Tests` magazynu Network World jest wiarygodnym potwierdzeniem jakości produktu” – powiedział Mike Banic, wice prezes ds. marketingu w Peribit. „Kandydowanie do tytułu najlepszego produktu roku 2004 jest dla SR-100 znaczącym wyróżnieniem.”


Pełna lista finalistów dostępna jest na stronie nwfusion