9 listopada 2009

Open Door dla klientów, którzy przechodzą z VMware na XenServer lub Hyper-V

Open Door dla klientów, którzy przechodzą z VMware na XenServer lub Hyper-V

Firma Citrix zapowiedziała nowy program o nazwie Projekt„Open Door”, który oferuje zaawansowane zarządzanie wirtualizacją wraz z bezpłatnym wsparciem technicznym, szkoleniami i narzędziami do konwersji dla klientów, którzy zamierzają przejść z VMware ESX lub vSphere na Citrix® XenServer™ albo Microsoft® Windows® Server 2008 Hyper-V™.

Podstawowe informacje o projekcie Open Door:

Projekt Open Door pomaga w migracji klientom, którzy chcą zastosować XenServer lub Hyper-V w swoim centrum danych. Do marca 2010 roku klienci, którzy zastąpią istniejące serwery VMware serwerami XenServer lub Hyper-V i dodadzą Citrix Essentials™ do zaawansowanego zarządzania wirtualizacją, otrzymają bezpłatnie od firmy Citrix dodatkowe wsparcie techniczne, szkolenia i narzędzia do konwersji.

Citrix Essentials wzbogaca platformy XenServer i Hyper-V, dodając zaawansowaną integrację pamięci masowej z wykorzystaniem technologii Citrix® StorageLink™, zautomatyzowane zarządzanie laboratorium i etapami wdrożeń aplikacji oraz dynamiczne równoważenie obciążeń roboczych. Ta kombinacja zapewnia szeroką zgodność operacyjną, ułatwiając klientom zarządzanie maszynami wirtualnymi w zróżnicowanych środowiskach przez cały cykl życia aplikacji, od fazy laboratoryjnej i testowej do produkcyjnej.