6 kwietnia 2006

„Oko szefa” – komputerowy system do zdalnej, dyskretnej kontroli komputerów w ofercie ITNS Polska Czy zastanawiałeś(aś) się jak w godzinach pracy są wykorzystywane firmowe

„Oko szefa” – komputerowy system do zdalnej, dyskretnej kontroli komputerów w ofercie ITNS Polska
Czy zastanawiałeś(aś) się jak w godzinach pracy są wykorzystywane firmowe komputery? Ile czasu pracownicy faktycznie poświęcają powierzonym im zadaniom, a ile spędzają na przeglądaniu stron www, pogawędkom lub układaniu pasjansa? Ile prywatnych spraw jest załatwianych w miejscu pracy? Jak wpływa to na obraz Twojej firmy?


„Oko Szefa” to komputerowy system do zdalnej, dyskretnej kontroli komputerów w firmie. Program oferuje Ci wiele funkcji kontrolnych, dzięki którym dowiesz się jak „pracuje” się w Twojej firmie. Uzyskana wiedza pozwoli Ci lepiej zaplanować pracę, odpowiednio przydzielać zadania i znacząco zwiększyć wydajność Twoich pracowników. Uzyskasz też odpowiedź na jedno najważniejsze chyba pytanie: Których Twoich pracowników naprawdę należy docenić i za wszelką cenę zatrzymać w firmie. Proste funkcje administracyjne pozwolą Ci zapanować nad wieloma stanowiskami komputerowymi. Tutaj http://www.okoszefa.pl/index.php?id=590 możesz poznać więcej szczegółów o funkcjach programu.
Więcej informacji u naszych handlowców.