20 listopada 2023

Odkryj 10 powodów, dla których warto skorzystać z ESET PROTECT Cloud!

1. Szybki Start!
Uruchomienie konsoli ESET PROTECT Cloud zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki prostemu logowaniu do portalu ESET aktywujesz konsolę bez zbędnego tracenia czasu na konfiguracje serwera czy ustawienia backupów. Prosto, szybko, efektywnie!
 
2. Wygodne Dla Administratora!
Zrezygnuj z trosk o serwer, patchowanie systemu, czy testowanie backupów. Konsola w chmurze eliminuje czasochłonne czynności związane z aktualizacjami, pozwalając Tobie skupić się na kluczowych projektach, takich jak wdrożenia systemów XDR, 2FA czy DLP.
 
3. Redukcja Kosztów – Niskie TCO!
Z ESET PROTECT Cloud unikniesz kosztów związanych z infrastrukturą IT, oszczędzając na zakupie serwerów, licencji i przestrzeni na backup. Ponadto, korzystając z wersji w chmurze, ESET bierze na siebie koszty infrastruktury, a Twoja serwerownia zużywa mniej energii elektrycznej.
 
4. Dostęp Bez Ograniczeń!
Przeglądarka internetowa i dostęp do sieci – to wszystko, co potrzebujesz, by korzystać z ESET PROTECT Cloud. Bez wyjątków w politykach firewalla czy ustawień VPN. Dostęp do konsoli zawsze i wszędzie!
 
5. Szyfrowane Połączenia + 2FA!
Bezpieczeństwo to priorytet. ESET PROTECT Cloud zapewnia szyfrowane połączenie (https) i dwuskładnikową autentykację (2FA), gwarantując, że Twoja konsola pozostanie tylko dla Ciebie.
 
6. Zawsze Najnowsza Wersja!
Zapomnij o manualnych aktualizacjach. ESET zadba o to, abyś zawsze miał dostęp do najnowszej wersji konsoli, bez opóźnień i z pełną funkcjonalnością.
 
7. Kontrola Pracowników Zdalnych!
Łatwe zarządzanie urządzeniami pracowników zdalnych z poziomu konsoli w chmurze. Polityki, ustawienia, aktualizacje – wszystko pod kontrolą, niezależnie od lokalizacji urządzenia.
 
8. Bezpieczeństwo i Zarządzanie dla Android/iOS!
Wielowarstwowa ochrona dla Androida i zarządzanie ustawieniami dla urządzeń z Android/iOS. Aplikacje pod kontrolą, a telefony bezpieczne przed kradzieżą. Twoje dane zawsze w bezpiecznych rękach.
 
9. Oddziały Firmy Pod Kontrolą!
Licencje, konfiguracje, oddziały terenowe – wszystko w jednej konsoli. Deleguj uprawnienia, utrzymuj porządek i panuj nad wdrożeniem ochrony ESET w całej organizacji.
 
10. Błyskawiczne Wsparcie Techniczne!
Eksperci wsparcia technicznego są zawsze gotowi. Dzięki niezależności od lokalnej infrastruktury, szybko diagnozują problemy i oferują efektywne rozwiązania. Łatwiej pracować, gdy wsparcie jest na wyciągnięcie ręki!
 
Gotowi na podniesienie poziomu bezpieczeństwa? Wybierz ESET PROTECT Cloud!
 
#ESET #BezpieczeństwoWChmurze #CyberBezpieczeństwo