13 października 2023

Nowy produkt w portfolio TeamViewer!

Nowy produkt w portfolio firmy TeamViewer to produkt z rodziny Mobile Device Management (MDM). To narzędzie umożliwiające efektywne i bezpieczne zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

Główne cechy i korzyści oferowane przez rozwiązanie MDM to:

1. Ujednolicone zarządzanie urządzeniami: Centralizuje zarządzanie wszystkimi urządzeniami mobilnymi, niezależnie od tego, czy są one własnością firmy, czy też pracownicy korzystają z własnych urządzeń.

2. Solidne zabezpieczenia i zgodność: Dzięki funkcjom takim jak zdalne blokowanie, czyszczenie danych i szyfrowanie, zapewniamy, że urządzenia są bezpieczne i zgodne ze standardami branżowymi.

3. Skuteczne egzekwowanie zasad: Umożliwia klientom wdrożenie zasad firmy, od protokołów haseł po konfiguracje sieci. To usprawnia operacje i przestrzeganie najlepszych praktyk.

4. Bezproblemowe zarządzanie aplikacjami: Możliwość dystrybucji i zarządzania aplikacjami na różnych urządzeniach.

5. Skalowalność: Rozwiązanie MDM dostosowuje się do zmieniających się potrzeb klientów, rosnąc wraz z nimi.

Rozwiązanie TeamViewer MDM oferowane jest w trzech opcjach: Essential, Advanced i Enterprise. Dodatki są sprzedawane według liczby punktów końcowych (EP). Klienci mogą wybrać tylko jeden dodatek MDM na jedno konto/licencję, w zależności od liczby wymaganych punktów końcowych.

Cena za MDM zależy od rodzaju dodatku i liczby EP potrzebnych klientowi. Poziomy cenowe MDM są ustalane w ujęciu rocznym.