26 października 2004

Nagroda dla F-Secure

PROMOCJA: 10% zniżki na zakup oprogramowania w programie Otwartej Subskrypcyjnej Umowy Licencyjnej Microsoft (OSL)
W okresie od 25 października do 31 grudnia 2004 firmy mają możliwość uzyskania 10% zniżki na produkty Microsoft oferowane w Otwartej Subskrypcyjnej Umowie Licencyjnej (OSL). Dla kogo jest przeznaczona promocja?

  • Dla firm, które podpisują umowę OSL; zniżka obowiązuje na wszystkie produkty nabywane w programie OSL – zarówno na produkty platformy (Microsoft Office 2003 Professional, Microsoft Windows XP Professional Upgrade, licencje dostępowe do serwerów – Core CAL) oraz na produkty dodatkowe;
  • Dla firm, które posiadają już umowę OSL, ale chcą dokupić produkty dodatkowe; zniżka obowiązuje wyłącznie na produkty dodatkowe.
  • Promocją objęte są produkty platformy oraz większość produktów dodatkowych wyłącznie z grupy języków wschodnioeuropejskich (Eastern European Languages, EEL). Zniżka 10% oferowana w ramach promocji łączy się z innymi zniżkami, które firma może uzyskać w programie OSL np:

  • Firma podpisując umowę OSL na całą platformę otrzymuje zniżkę 15% za zakup całej platformy oraz dodatkowo 10% upustu, jeżeli zakup nastąpi w okresie promocyjnym.
  • Firma podpisując umowę OSL uzyskuje zniżkę 50% za posiadane już aktualne oprogramowanie, obowiązującą w pierwszym roku trwania umowy, dodatkowo uzyskuje 10% upustu jeżeli zakup nastąpi w okresie trwania promocji.
  • Jeżeli firma kwalifikuje się do 50% zniżki za posiadane już aktualne oprogramowanie oraz do 15% zniżki za zakup platformy, dodatkowo firma może uzyskać 10% zniżki, jeżeli zakup nastąpi w okresie promocyjnym.
  • Zniżka 10%, którą firma uzyska nabywając produkty platformy obowiązuje w drugim i trzecim roku trwania umowy (gwarancja ceny).