16 grudnia 2013

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DLA MAŁEJ FIRMY

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DLA MAŁEJ FIRMY

Już dziś wyposaż swoją firmę w sprawdzone oprogramowanie biznesowe, zapewniając skuteczne narzędzia Twoim handlowcom i magazynierom, księgowym, działowi marketingu i sekretariatowi.
Za pomocą dwóch dedykowanych małym firmom rozwiązań zapanujesz nad:

  • dokumentacją i fakturami,
  • prowadzonymi projektami i czasem, jaki na nie poświęca Twój zespół,
  • kalendarzami osób i zasobów,

a przede wszystkim usprawnisz komunikację i zredukujesz koszty!

Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań dla front i back office?

Subiekt GT, najpopularniejszy system sprzedaży dla małych i średnich firm, to sprawne narzędzie wspomagające obsługę działu handlowego i procesów sprzedaży, magazynowania i ewidencjonowania obrotu. Natomiast Office 365 pozwoli Twojemu zespołowi przygotować profesjonalne oferty handlowe i materiały marketingowe, usprawni komunikację wewnątrz i na zewnątrz firmy (profesjonalna poczta e-mail, witryna www i komunikator biznesowy z funkcją wideokonferencji), a Tobie pozwoli zredukować koszty delegacji, czasu poświęcanego na zarządzanie projektami i zasobami (w spółdzielone kalendarze osób, sal etc.).

Dużo czasu poświęcasz na komunikację ze swoim księgowym?

Teraz skany wszystkich faktur kosztowych i przychodowych masz w jednym miejscu na dedykowanej witrynie, do której bieżący dostęp mają upoważnione osoby, a wszystko zaksięgowane w systemie finansowym. Znalezienie numeru faktury i jej skanu zajmie tylko chwilę – i Tobie, i Twojemu księgowemu. Zapomnij o wysyłaniu dokumentów finansowych pocztą czy przechowywaniu krytycznych danych w segregatorze na półkach zakurzonego regału!

Pracujesz na kliku urządzeniach?

Teraz raporty, jak i dokumenty w popularnych formatach Word czy Excel są aktualne i zawsze dostępne na kilku Twoich komputerach, w pracy i w domu. Nie potrzebujesz już kilku licencji, bo Subiekta GT masz na 3 stanowiska, a najnowszy pakiet Office aż na 5 PC lub Mac.

Chcesz ograniczyć dostęp do krytycznych danych firmowych?

Teraz możesz w pełni zarządzać uprawnieniami swoich pracowników. Dajesz dostęp nie tylko do całej aplikacji, ale też poszczególnych funkcjonalności czy konkretnych danych. Subiekt GT umożliwi Ci ewidencjonowanie użytkowników i przydzielanie im uprawnień do wykonywania określonych operacji, natomiast Office 365 pozwoli Ci nadać dostępy do archiwum dokumentów firmowych lub poszczególnych plików, jak też w czasie rzeczywistym monitorować przepływ dokumentacji i w prowadzanych do niej zmian (np. oferty, umowy, faktury, materiały marketingowe czy cenniki).

Więcej informacji o produktach na:
www.office365.pl
www.insert.com.pl