20 października 2015

VMware Partner Connect – Advanced

ITNS Polska realizuje projekty obejmujące wykorzystanie technologii wirtualizacyjnej od debiutu rynkowego pierwszego produktu VMware Server. Po pojawieniu się na rynku wersji ESX rozpoczęła się era produkcyjnych zastosowań wirtualizacji VMware. Do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy dziesiątki instalacji systemów wirtualizacyjnych obejmujących wysokowydajne klastry, wykorzystujące również technologię VMware Site Recovery Manager.

Zastosowanie infrastruktury wirtualnej pozwala uprościć środowisko IT w przedsiębiorstwie, a jednocześnie zapewnia minimalizowanie wydatków na zakup nowego sprzętu. Zarządzanie środowiskiem wirtualnym oznacza możliwość dynamicznego przydzielenia niezbędnych zasobów aplikacjom potrzebującym dodatkowej mocy obliczeniowej. Wirtualizacja jest również prostą drogą do zapewnienia wysokiej dostępności aplikacji kluczowych dla przedsiębiorstwa.

Kolejną istotną zaletą systemów wirtualizacyjnych, w szczególności w połączeniu z wykorzystaniem technologii serwerów kasetowych Blade, jest silny wpływ na obniżenie kosztów eksploatacji posiadanych systemów związanych z wydatkami na energię elektryczną (zasilanie i chłodzenie). Dzięki temu aspektowi możemy mieć wpływ również na ochronę środowiska.

Dzięki zdobytym kompetencjom i licznym wdrożeniom należymy do elitarnej grupy partnerów firmy VMware, którzy mogą się poszczycić tytułem VMware Partner Connect – Advanced. Realizujemy projekty wirtualizacyjne o różnych wielkościach w oparciu o rodzinę produktów VMware vSphere i VMware vCenter, dzięki czemu nasi Klienci mogą dokonać wirtualizacji zasobów serwerowych. Zajmujemy się również technologią VMware Horizon View, która umożliwia wirtualizację stacji roboczych.