20 października 2015

Microsoft Partner

ITNS Polska to firma informatyczna, która działa na polskim rynku od roku 2002. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu złożonych projektów teleinformatycznych. Od początku działalności zajmujemy się zaawansowanymi technologiami Microsoft. Oferujemy zarówno konsulting i doradztwo IT, jak i bezpośrednią realizację wdrożeń. Posiadamy liczne kompetencje Microsoft.

 

MICROSOFT

 

 

 

 

Silver Midmarket Solution Provider

Partnerzy o tej kompetencji są specjalistami w dostarczaniu rozwiązań opartych na najnowszych technologiach średnim przedsiębiorstwom stojącym przed konkretnymi wyzwaniami. Doskonale znają procesy stosowane w średnich firmach, ich potrzeby infrastrukturalne oraz ograniczenia finansowe przy planowanym rozwoju

Silver Devices and Deployment

Partnerzy o tej kompetencji są liderami w sprzedaży, wdrażaniu i wspieraniu systemów operacyjnych Windows, pakietów aplikacji biurowych Microsoft Office dla firm.

Silver Datacenter

Partnerzy o tej kompetencji koncentrują się na budowaniu centrów przetwarzania danych i rozwiązań dla komputerów stacjonarnych opartych na oprogramowaniu Microsoft System Center. Pomagają zmaksymalizować rentowność inwestycji w infrastrukturę informatyczną przez zmniejszenie kosztów jej utrzymania i robocizny potrzebnej do obsługi komputerowej, usprawnienie systemów przywracania w razie awarii, wirtualizację serwerów i konsolidację centrów przetwarzania danych. Partnerzy posiadający tę kompetencję także projektują i sprzedają rozwiązania takie jak wirtualizacja, oparte na technologiach firmy Microsoft oraz świadczą w tym zakresie usługi konsultingowe Partnerzy o tej kompetencji są również specjalistami w projektowaniu, budowaniu, wdrażaniu i wspieraniu systemów operacyjnych Windows Server, aplikacjach dla tych systemów operacyjnych oraz infrastruktury serwerowej opartej na produktach firmy Microsoft. Mogą pomóc w realizowaniu różnych celów związanych z informatyką — od obniżenia kosztów utrzymania infrastruktury do udoskonalenia systemu przywracania po awarii.

 

microsoft_small

 

 

 

 

ITNS Polska posiada status Small Business Specialist w programie partnerskim Microsoft. Small Business Specialist to specjalnie wyselekcjonowani i przeszkoleni partnerzy Microsoft, których celem jest dostarczanie produktów i usług informatycznych przeznaczonych specjalnie dla małych przedsiębiorstw, które najczęściej wykorzystują outsourcing IT. Dzięki posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu w obsłudze firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw proponujemy naszym Klientom produkty i rozwiązania, odpowiadające ich potrzebom i oczekiwaniom.

 

microsoft_aer

 

 

 

Firma ITNS Polska posiada tytuł Authorised Education Reseller, dzięki czemu może sprzedawać produkty w wersji edukacyjnej dla szkół i organizacji edukacyjnych spełniających warunki programu. Jeżeli jesteście Państwo jednostką edukacyjną zapraszamy do współpracy. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zagadnieniach związanych z licencjonowaniem produktów Microsoft, doradzimy również w kwestii doboru odpowiedniego wariantu cenowego.