5 marca 2010

Kaspersky przedstawia nowy pakiet ochronny: PURE

Kaspersky przedstawia nowy pakiet ochronny: PURE

Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu na rynek programu Kaspersky PURE, stanowiącego nowe podejście do ochrony użytkowników PC przed cyfrowym zanieczyszczeniem i cyberzagrożeniami. Kaspersky PURE zapewnia użytkownikom wolne od zagrożeń i problemów środowisko, w którym ich komputery, pliki, cyfrowa tożsamość i usługi są chronione przed utratą spowodowaną szkodliwym oprogramowaniem, niewłaściwym działaniem komputera lub błędem użytkownika.

Kaspersky PURE jest wynikiem badania konsumentów obejmującego problemy, jakie użytkownicy komputerów i ich rodziny napotykają w codziennym życiu cyfrowym, oraz sposoby ich uniknięcia. Istotnym elementem nowego produktu jest połączenie technicznie wyrafinowanego rozwiązania z łatwością obsługi. Przykładem jest „Centrum kontroli” służące do zarządzania innymi komputerami w sieci domowej.

Oprócz wszystkich funkcji znajdujących się w Kaspersky Internet Security, Kaspersky PURE zawiera zaawansowaną kontrolę rodzicielską, automatyczną kopię zapasową, szyfrowanie plików, zarządzanie hasłami, dostosowywanie systemu itd. – wszystkie z nich zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby ochrona cennych zasobów i usług użytkowników komputerów pozbawiona była problemów.