1 lipca 2024

U nas kupujesz zawsze legalnie! Nie daj się oszukać!

Nasza oferta zapewnia pełną transparentność i legalność zakupu oprogramowania, gwarantując dokumentację potwierdzającą prawo własności oraz współpracę z renomowanymi partnerami branżowymi, co eliminuje ryzyko nielegalnego używania oprogramowania. Skontaktuj się z nami!

Czy Twoja firma kupiła wyjątkowo tanie oprogramowanie, a może rozważany jest jego zakup? Zwróć uwagę na to, co dokładnie kupujesz i co jest Ci dostarczane przy zakupie. Może to zaoszczędzić Ci wielu kłopotów w przyszłości! Odpowiedzialność za używanie legalnie licencjonowanego oprogramowania spoczywa na Tobie, a nie na sprzedawcy!

Klucz produktu to za mało! Wielu tzw. „sprzedawców kluczy” sprzedaje jedynie klucze aktywacyjne. Nie daj się zmylić możliwością aktywacji oprogramowania za pomocą takiego klucza – aktywowany produkt nie oznacza automatycznie, że jesteś jego właścicielem i masz prawo go używać.

Dokumenty potwierdzające własność: Zawsze upewnij się, że otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby udowodnić swoje prawo własności do zakupionego oprogramowania!

Jak rozpoznać godnego zaufania sprzedawcę oprogramowania?

  • Jak długo ta firma działa na rynku oprogramowania?
  • Sprawdź czy firma posiada możliwe do zweryfikowania referencje?
  • Upewnij się, że firma jest przejrzysta, w dobrej kondycji finansowej i posiada rzeczywistą siedzibę?
  • Wypróbuj jak łatwo się z nią skontaktować?
  • Dowiedz się czy firma jest częścią Microsoft Partner Network?
  • Dopytaj czy dostawca zapewnia gwarancje, takie jak ubezpieczenie od odpowiedzialności obejmujące używane oprogramowanie?

Najczęstsze praktyki sprzedawców kluczy:

– Ekstremalnie niskie ceny nawet za najnowsze produkty.
– Niewystarczająca dokumentacja prawna dla używanego oprogramowania – klucz aktywacyjny, faktura i deklaracja sprzedawcy nie gwarantują legalności.
– Przedstawianie używanego oprogramowania jako nowego – nieużywany klucz nie oznacza nowego oprogramowania.
– Sprzedaż „nowego” oprogramowania Microsoft bez powiązania z oficjalnym dystrybutorem lub partnerem Microsoft.
– Sprzedaż licencji na oprogramowanie dla studentów lub na oprogramowanie do celów testowych (Visual Studio/MSDN) jako do użytku komercyjnego.

Bądź ostrożny i zawsze sprawdzaj dokumentację oraz wiarygodność sprzedawcy.

oprogramowanie, licencje, microsoft, legalność