25 października 2018

HPE SimpliVity – uproszczenie i innowacje!

Jednym z najbardziej widocznych obecnie trendów w projektowaniu centrów danych jest wykorzystanie infrastruktury hiperkonwergentnej jako alternatywy dla tradycyjnej architektury IT.
Nawet najlepszy projekt bazujący na tradycyjnej infrastrukturze nie jest w stanie uwzględnić wszystkich przyszłych zmian oraz pojawiających się wymagań. Co w sytuacji, gdy zmieni się otoczenie biznesowe aplikacje? Gdy zajdzie konieczność dynamicznego skalowania systemu? Gdy trzeba będzie szybko wprowadzić nową usługę dla klientów? Odpowiedzią na wyzwania stojące przed klasyczną infrastrukturą IT jest architektura hiperkonwergentna (HCI), często określana mianem „architektury z pudełka”. To zintegrowanie zwykle oddzielonych fizycznie komponentów (serwerów, sieci, pamięci masowych) oraz wirtualizacji w jednym skonfigurowanym wcześniej, kompaktowym urządzeniu (appliance). Kilka takich modułów może z powodzeniem pełnić rolę kompletnego centrum danych.

Wykorzystanie infrastruktury hiperkonwergentnej HPE nie ogranicza się do jednego obszaru zastosowań. Coraz więcej klientów uruchamia HPE SimpliVity z myślą o obsłudze różnych zwirtualizowanych obciążeń, w tym krytycznych aplikacji biznesowych (takich jak SQL i Oracle) oraz branżowych (np. Epic Hyperspace).

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, by zobaczyć prostotę zarządzania architekturą hiperkonwergentną oraz przekonać się, jak szybko można taką platformę wdrożyć produkcyjnie!