2 stycznia 2006

F-Secure Anti-Virus Client Security nagrodzony Nagroda InfoWorld dla F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0 została przyznana przez InfoWorld Test Center w trakcie dorocznej

F-Secure Anti-Virus Client Security nagrodzony
Nagroda InfoWorld dla F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0 została przyznana przez InfoWorld Test Center w trakcie dorocznej ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych technologii roku. Jest to kolejne wyróżnienie na długiej liście nagród, które produkt ten otrzymał od wielu europejskich i amerykańskich czasopism.


„Nagroda InfoWorld Technologia Roku wyróżnia najlepsze rozwiązania w najważniejszych kategoriach technologicznych,” powiedział Doug Dineley, redaktor prowadzący w InfoWorld Test Center. „F-Secure Anti-Virus Client Security oferuje najmocniejszą ochronę w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi spośród wszystkich rozwiązań, które testowaliśmy. Nie mogliśmy nic przemycić.”


F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0 był pierwszym produktem na rynku, który integrował ochronę przed programami szpiegującymi z zabezpieczeniem przed wirusami, wykrywaniem włamań i osobistą zapora ogniową. Program posiada dedykowany mechanizm, który blokuje programy szpiegujące w czasie rzeczywistym. Ponadto, aplikacja jest łatwa w instalacji i zarządzaniu.