15 października 2008

ESET rozdaje laptopy i zakłada profil na Naszej Klasie

ESET rozdaje laptopy i zakłada profil na Naszej Klasie

Producent ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus, rozpoczął konkursy w portalach nasza-klasa.pl oraz eset.pl/gra. W każdym z tych serwisów internauci mogą wygrać jeden z dwóch laptopów oraz jedną z ponad dwóch tysięcy nagród gwarantowanych.

Konkurs firmy ESET rozpoczyna się 1 października równolegle w dwóch serwisach: Nasza Klasa oraz ESET. W każdym z nich główną nagrodą jest notebook HP Pavilion z 17 calową matrycą LCD, szybkim procesorem i wydajną kartą graficzną. Dodatkowo komputery zostaną zabezpieczone pakietem bezpieczeństwa ESET Smart Security. Na wszystkich internautów biorących udział w konkursach czeka ponad dwa tysiące nagród gwarantowanych.

Zadaniem internautów biorących udział w konkursie organizowanym na Naszej Klasie jest dodanie do grona swoich znajomych profilu ESET Smart Security, wstawienie w swojej galerii zdjęcia wskazanego przez ESET Smart Security oraz umieszczenie w niej najbardziej zaskakującego zdjęcia z widocznym hasłem „Inteligencja wyróżnia”. Autor najlepszej fotografii wygrywa laptopa. Konkurs potrwa do końca roku. Każdego tygodnia konkursu ESET rozdaje kolejnym 100 nowym znajomym profilu ESET Smart Security nagrody gwarantowane.

Z kolei konkurs organizowany w serwisie ESET polega na zgromadzeniu możliwie jak największej ilości punktów, przyznawanych m.in. za polecanie serwisu znajomym, zagranie w grę „Inteligencja wyróżnia” oraz ściąganie materiałów ze strony. Uczestnik, który zgromadzi najwięcej punktów i utrzyma pozycję lidera do końca bieżącego roku otrzyma laptopa. Kolejnych tysiąc internautów otrzyma nagrody gwarantowane, wśród których znajdą się pakiety ESET Smart Security z roczną licencją aktualizacyjną, plecaki ESET Smart Security oraz gadżety antystresowe.

Szczegóły na temat obu konkursów można znaleźć na ESET.