15 listopada 2023

Dzielimy się kluczowymi informacjami dotyczącymi Microsoft Teams Rooms!

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami fantastycznymi nowościami dotyczącymi Microsoft Teams Rooms!
 
1. To rozwiązanie umożliwia nie tylko efektywną współpracę wewnątrz firmy, ale także swobodną komunikację z partnerami i klientami poza swoją organizacją.
 
2. Zdajesz sobie sprawę, że 57% aktywnych osób na rynku pracy rozważa w ciągu najbliższego roku zmianę pracy na pracę zdalną lub hybrydową? Dzięki Teams Rooms możesz być gotowy na przyszłość i dostosować swoje biuro do nowych wyzwań.
 
3. Narzędzia dostępne w Microsoft Teams Rooms otwierają ogromne możliwości ewolucji wirtualnych przestrzeni biurowych i konferencyjnych. To szansa na jeszcze lepszą współpracę!
 
4. Dzięki bazie Microsoft Teams, nasze rozwiązanie sprawia, że spotkania zdalne są jak najbardziej zbliżone do tych fizycznych, a jednocześnie zapewniają gwarancję bezpieczeństwa danych.
 
5. Teams Rooms to proste w użyciu rozwiązanie typu „plug and play”. Zapewnia intuicyjny sposób zarządzania i jest elastycznie adaptowalne do różnej wielkości wirtualnych pomieszczeń. Łączymy dwie sfery współpracy – indywidualną i grupową. 
 
6. Chcesz być widziany i słyszany w trakcie spotkań online? Teraz to jeszcze łatwiejsze dzięki nowemu rozmieszczeniu uczestników spotkania i udoskonalonemu panelowi czatów. Wiele urządzeń światowych producentów wspiera korzystanie ze spotkań oraz konferencji, a niektóre z nich przeznaczone są specjalnie do pracy zdalnej za pomocą Microsoft Teams Rooms
 
Przygotuj się na przyszłość pracy i jeszcze lepszą współpracę z Microsoft Teams Rooms!