17 października 2018

Czym jest ESET Threat Intelligence?

Usługa ESET Threat Intelligence dostarcza administratorowi informacji o identyfikowanych w globalnej cyberprzestrzeni atakach ukierunkowanych, zaawansowanych zagrożeniach i zero-day oraz innych informacji o aktywności botnetów wymierzonych w sieć firmową, a także o szkodliwych domenach i złośliwych plikach. Dzięki niemu otrzymasz kompletne raporty na temat fałszywych certyfikatów SSL, aktywności botnetów, atakach phishingowych i targetowanych.

Kiedy dochodzi do ataku lub naruszenia bezpieczeństwa danych, organizacje są zwykle zaskoczone, że ich mechanizmy obronne zawiodły oraz, że atak w ogóle miał miejsce. Dostarczając informacji na temat źródła zagrożenia, zachowania szkodliwego oprogramowania, wektorów ataków oraz tzw. wskaźników kompromisu (IoC), administratorzy nie tylko lepiej rozumieją genezę i skutki ataku, ale przede wszystkim mogą szybciej reagować na kolejne incydenty.

ESET jest globalnym dostawca oprogramowania zabezpieczającego komputery firm oraz użytkowników indywidualnych, któremu zaufało 4 miliony Polaków i ponad 110 milionów osób na świecie. Produkty ESET dostępne są w ponad 200 krajach świata.

U naszych handlowców uzyskasz pełną ofertę produktów ESET! Sprawdź już dziś!