19 grudnia 2018

Czy wiesz, że 59 proc. organizacji na pierwszym miejscu stawia inwestycje w bezpieczeństwo sieci?

„Gdy przedsiębiorstwa decydują się na uruchamianie coraz większej liczby aplikacji w chmurze publicznej, parametry centrum danych zostają zdefiniowane na nowo. W praktyce oznacza to, że centrum danych, w którym znajdują się aplikacje i dane, przestało być środowiskiem wyłącznie lokalnym” – powiedział Brad Casemore, wiceprezes ds. badań w dziale Datacenter Networks firmy IDC.  „Zyskało ono naturę rozproszoną. Oznacza to, że sieci, które obsługują i dostarczają aplikację muszą być w podobny sposób przekształcone. Ze swoją wizją Virtual Cloud Network firma VMware odpowiada na rosnącą potrzebę przedsiębiorstw posiadania spójnej polityki sieciowej i bezpieczeństwa, która wspiera aplikacje bez względu na to, gdzie się znajdują, na jakiej infrastrukturze są uruchamiane i jaki transport wykorzystują.”

Virtual Cloud Network pozwala organizacjom tworzenie struktur cyfrowego biznesu poprzez łączenie i zabezpieczanie aplikacji, danych i użytkowników w całej hiper-rozproszonej sieci.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij link: https://www.vmware.com/radius/virtual-cloud-network-built-innovation/ lub napisz do nas!