21 stycznia 2009

CZY CHCESZ ZOSTAĆ EXPERTEM?

CZY CHCESZ ZOSTAĆ EXPERTEM?

Wszyscy klienci, którzy do 31 marca 2009 r. złożą zamówienie na licencje Backup Exec 12.5 lub Backup Exec System Recovery 8.5, otrzymają udział w bezpłatnym szkoleniu zakończonym egzaminem i zaświadczeniem oraz pełną wersję programu Norton Internet Security 2009.

Backup Expert – Backup Exec

Niniejszym zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej akcji, dzięki której backup nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic. Każdy chciałby być ekspertem w jakiejś dziedzinie, a każda firma chce zatrudniać ekspertów. Jako lider na rynku backupu1 jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie i chętnie pomożemy Ci w podniesieniu kwalifikacji w tym zakresie. Aby zostać ekspertem w zakresie najbardziej popularnego programu do backupu na świecie wystarczy:

  • Kupić Backup Exec 12.5 lub Backup Exec System Recovery 8.5 do 31 marca 2009.
  • Zapisać się na jedno z bezpłatnych szkoleń (formularz rejestracji na szkolenie w załączeniu).
  • Wziąć udział w szkoleniu.
  • Zdać egzamin.
  • Odebrać zaświadczenie.

Dodatkowo przy zakupie Backup Exec/Backup Exec System Recovery otrzymasz bezpłatnie program do ochrony komputera domowego – Norton Internet Security 2009.
Udział producentów w rynku oprogramowania do backupu

Źródło: Gartner Dataquest Insight, Enterprise Distributed System Backup-Recovery Market, Worldwide, 2006. Published November 2007″

Symantec Backup Exec to złoty standard w ochronie środowiska Windows, zapewnia możliwości tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Dzięki programom Symantec Backup Exec 12.5 i Symantec Backup Exec System Recovery 8.5 infrastruktura informatyczna firmy może uzyskać ochronę, na którą zasługuje:

  • Pełna ochrona systemu i danych w środowisku Windows, w tym tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w systemie Microsoft® Windows Server® 2008.
  • Przywracanie danych, w tym pojedynczych wiadomości e-mail i dokumentów programu SharePoint, w ciągu kilku sekund dzięki udoskonalonej, zgłoszonej do opatentowania technologii odtwarzania danych na dowolnym poziomie szczegółowości.
  • Całkowite odtwarzanie systemu w ciągu minut — nawet w przypadku użycia odmiennej platformy sprzętowej lub środowiska wirtualnego.
  • Skrócenie czasu potrzebnego na tworzenie kopii zapasowych oraz realizacja celów dotyczących punktu odtwarzania i czasu odtwarzania systemu.
  • Program jest teraz zintegrowany z najważniejszymi produktami na rynku, co umożliwia zabezpieczanie danych o kluczowym znaczeniu, tworzenie ich kopii zapasowych oraz ich archiwizację.

W razie pytań prosimy o kontakt z działem handlowym ITNS.