12 czerwca 2024

Certyfikat ESET Managed Client Security Professional

Z dumą ogłaszamy, że nasz technik Dawid Marten z sukcesem ukończył kurs i zdobył certyfikat Certified ESET Managed Client Security Professional!

Dzięki intensywnemu szkoleniu, Dawid zdobył wiedzę i umiejętności w zakresie najnowszych technologii antywirusowych firmy ESET oraz centralnej administracji za pomocą ESET PROTECT. Podczas kursu Dawid nauczył się:

  • Wdrażać, migrować i zarządzać serwerami ESET PROTECT ON-PREM oraz chmurowym ESET PROTECT
  • Automatyzować instalację antywirusów i zarządzać klientami końcowymi
  • Blokować urządzenia USB, Bluetooth i inne podłączane do komputerów
  • Ustawiać reguły na firewallach i polityki dotyczące komponentów zabezpieczających
  • Planować i wykonywać raporty dotyczące zagrożeń, zainstalowanego oprogramowania i komponentów sprzętowych na komputerach

Kompetencje w zakresie bezpieczeństwa IT

Jest to poświadczeniem zdolności do efektywnego zarządzania i konfigurowania oprogramowania ESET Endpoint Security oraz ESET Endpoint Antivirus w środowiskach sieciowych.

Osoby posiadające ten certyfikat potwierdzają swoją wiedzę i umiejętności w zakresie instalacji, konfiguracji, monitorowania i aktualizacji oprogramowania ESET. A to wszystko w jednym celu! By zapewnić bezpieczeństwo systemów komputerowych i danych użytkowników.

Dzięki temu nasz zespół jest teraz lepiej przygotowany do monitorowania i reagowania na potencjalne incydenty bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. 

Krok naprzód w dążeniu do zapewnienia najwyższego poziomu ochrony

To szkolenie nie tylko pozwoliło nam podnieść kompetencje naszego zespołu, ale także doprowadziło do uzyskania przez nas statusu Gold Partnera w programie partnerskim ESET! 🏅 Dzięki temu możemy teraz zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze wsparcie oraz rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT.

Jesteśmy bardzo dumni z Dawida i wdzięczni za jego zaangażowanie oraz ciężką pracę. To wspaniałe osiągnięcie jest ważnym krokiem w zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla naszych klientów.