22 sierpnia 2005

CA teraz po polsku Computer Associates przygotował polskie wersje językowe swoich trzech kluczowych programów: BrightStor ARCserve Backup, eTrust Antivirus oraz eTrust PestPatrol

CA teraz po polsku
Computer Associates przygotował polskie wersje językowe swoich trzech kluczowych programów: BrightStor ARCserve Backup, eTrust Antivirus oraz eTrust PestPatrol Anti-Spyware.


BrightStor ARCserve Backup jest wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Aplikacja przeznaczona jest dla środowisk rozproszonych serwerów, klientów, baz danych i aplikacji. To solidne i bogate rozwiązanie posiada wiele automatycznych funkcji. Bazuje na najnowocześniejszych technologiach i gwarantuje łatwość korzystania z funkcji. Uzyskuje się w ten sposób integralność i wysoką dostępność danych wszystkich użytkowników. Innowacyjne funkcje BrightStor ARCserve Backup stanowią niezbyt drogie i znakomite rozwiązanie programowe do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Oprogramowanie przeznaczone jest dla organizacji korzystającej z jednego lub z wielu serwerów. Zapewnia ochronę serwerów wymiany danych (Exchange servers), zleceń poprzez Internet, stanów inwentarzowych, danych księgowych, dokumentów tekstowych, obrazów cyfrowych i systemów CRM.


eTrust Antivirus to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie antywirusowe, które zapewnia całemu przedsiębiorstwu ochronę przed wszelkimi formami ataków wirusów, od PDA aż do bramki wyjściowej (gateway). To wszechstronne rozwiązanie oferuje podwójną ochronę przed wirusami oraz znakomite możliwości zarządzania. Zapewnia szybkie i automatyczne rozprowadzanie aktualizacji sygnatur szczepionek oraz system „one-step Virus Block”. W ten sposób chroni przed wirusami z minimalnym wpływem na przepustowość sieci. Podpisane cyfrowo aktualizacje sygnatur szczepionek są dostarczane codziennie. eTrust Antivirus zabezpiecza zarówno przed wirusami, które dopiero usiłują wejść do sieci, jak też wprowadzonymi do niej poprzez stacje PC pracowników.


eTrust PestPatrol Anti-Spyware CE jest wszechstronnym rozwiązaniem, które chroni przed oprogramowaniem szpiegującym – wykrywa i usuwa szkodliwe aplikacje. Zabezpiecza w ten sposób stacje PC przed nieuprawnionym dostępem, kradzieżą informacji i spadkiem wydajności systemu. eTrust PestPatrol CE gwarantuje silną ochronę przed atakującymi programami szpiegującymi (spyware), adware, koniami trojańskimi, atakami DoS (denial-of-service) i innymi zagrożeniami przychodzącymi z Internetu. Uzupełniając tradycyjny system ochrony składający się zwykle z narzędzi antywirusowych, zapór (firewall) i systemów wykrywania włamań (intrusion detection), eTrust PestPatrol CE stanowi ważną część wielowarstwowej strategii bezpieczeństwa. Zapewnia też elastyczną centralną konsolę do zarządzania, która pozwala administratorowi systemu na zarządzanie wykrywaniem i usuwaniem zagrożeń oraz aktualizowanie oprogramowania w obrębie całej sieci.