28 kwietnia 2008

Bezpłatne szkolenie przy zakupie Backup Exec lub Backup Exec System Recovery

Wszyscy klienci, którzy do 31 maja 2008 r. złożą zamówienie na licencje Backup Exec 12 lub Backup Exec System Recovery 8, otrzymają udział w bezpłatnym szkoleniu zakończonym egzaminem i certyfikatem oraz pełną wersję programu Norton Internet Security 2008.

niniejszym zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej akcji, dzięki której backup nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic.

Każdy chciałby być ekspertem w jakiejś dziedzinie, a każda firma chce zatrudniać ekspertów. Jako lider na rynku backupu jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie i chętnie pomożemy Ci w podniesieniu kwalifikacji w tym zakresie.

Aby zostać ekspertem w zakresie najbardziej popularnego programu do backupu na świecie wystarczy:
1. Kupić Backup Exec 12 lub Backup Exec System Recovery 8.0 do 31 maja 2008
2. Zapisać się na jedno z bezpłatnych szkoleń
3. Wziać udział w szkoleniu.
4. Zdać egzamin.
5. Odebrać certyfikat.

Dodatkowo przy zakupie Backup Exec/Backup Exec System Recovery otrzymasz bezpłatnie program do ochrony komputera domowego – Norton Internet Security 2008.

Symantec Backup Exec to złoty standard w ochronie środowiska Windows, zapewnia możliwości tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Dzięki programom Symantec Backup Exec 12 i Symantec Backup Exec System Recovery 8 infrastruktura informatyczna firmy może uzyskać ochronę, na którą zasługuje:
– Pełna ochrona systemu i danych w środowisku Windows, w tym tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w systemie Microsoft® Windows Server® 2008.
– Przywracanie danych, w tym pojedynczych wiadomości e-mail i dokumentów programu SharePoint, w ciągu kilku sekund dzięki udoskonalonej, zgłoszonej do opatentowania technologii odtwarzania danych na dowolnym poziomie szczegółowości.
– Całkowite odtwarzanie systemu w ciągu minut – nawet w przypadku użycia odmiennej platformy sprzętowej lub środowiska wirtualnego.
– Skrócenie czasu potrzebnego na tworzenie kopii zapasowych oraz realizacja celów dotyczących punktu odtwarzania i czasu odtwarzania systemu.
– Program jest teraz zintegrowany z najważniejszymi produktami na rynku, co umożliwia zabezpieczanie danych o kluczowym znaczeniu, tworzenie ich kopii zapasowych oraz ich archiwizację.

Bezpłatną wersję próbną programu Backup Exec 12 można pobrać ze strony: www4.symantec.com