W związku z dynamicznym rozwojem firma ITNS Polska Sp. z o.o., wiodący dostawca systemów bezpieczeństwa sieci LAN i WAN oraz systemów pamięci masowych (storage) i serwerów poszukuje osób na stanowisko:

Handlowiec/konsultant w zakresie sprzedaży zaawansowanych systemów  (Nr ref. SS/11/2015)

Zakres obowiązków:

  • realizowanie standardowych zadań w ramach działu handlowego
  • poszukiwanie nowych Klientów, przeprowadzanie prezentacji dla Klientów
  • przygotowanie ofert dla Klientów oraz prowadzenie negocjacji cenowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • stałe podnoszenie poziomu swojej wiedzy i umiejętności

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT jest niezbędne (grono stałych klientów będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość zaawansowanych rozwiązań informatycznych (serwery, macierze, backup, sieci, systemy antywirusowe)
  • umiejętność posługiwania się jęz. angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • łatwość poszerzania wiedzy
  • dyspozycyjność
  • otwartość i wysokie umiejętności komunikacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie zależne od prezentowanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą formularza po prawej stronie, e-mailem: praca@itns.pl  lub na adres ITNS Polska Sp. z o.o., 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 269A z dopiskiem: SS/11/2015

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę ITNS Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).”