Aktualne oferty pracy

Wiodąca firma z branży informatycznej zatrudni informatyka do działu help-desk PC/network

Stanowisko: Inżynier Wsparcia HelpDesk

Zakres zadań: wsparcie serwisowe dla klientów firmy z zakresu technologii PC, systemów operacyjnych Windows i pakietu MS Office

Wymagania obowiązkowe:

  • dobra znajomość systemów operacyjnych i aplikacji z rodziny Microsoft Windows, również w wersji chmurowej
  • dobra znajomość technologii sieciowych i protokołu TCP/IP
  • doświadczenie w administracji komputerami klasy PC i urządzeniami peryferyjnymi
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość systemów pracy terminalowej (RDP) będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w wykorzystywaniu usług domenowych Microsoft (DHCP, DNS, WSUS, GPO itp.)
  • dobra znajomość techniczna komputerów PC, urządzeń Thin Client, sprzętu sieciowego LAN i WLAN
  • mile widziana znajomość urządzeń mobilnych i sieci WLAN
  • dyspozycyjność (incydentalne wyjazdy w kraju)

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt menedżerski B2B
  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, w której człowiek jest członkiem zespołu
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • pracę w młodym zespole, kameralną i koleżeńską atmosferę
  • zapewniamy szkolenia i kursy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne wynagrodzenie plus premia motywacyjna za dobre wyniki
  • ubezpieczenie NNW opłacane przez pracodawcę
  • bezpłatną kartę Multisport

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@itns.pl  lub ITNS Polska Sp. z o.o., 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 269A z dopiskiem w tytule HD/10/2023

W związku z dynamicznym rozwojem firma ITNS Polska Sp. z o.o., wiodący dostawca systemów bezpieczeństwa sieci LAN i WAN oraz systemów pamięci masowych (storage) i serwerów poszukuje:

Nr ref. SS/10/2023
Stanowisko: handlowiec/konsultant w zakresie sprzedaży rozwiązań informatycznych

Zakres obowiązków:

  • realizowanie standardowych zadań w ramach działu handlowego
  • poszukiwanie nowych Klientów, przeprowadzanie prezentacji dla Klientów
  • przygotowanie ofert dla Klientów oraz prowadzenie negocjacji cenowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • stałe podnoszenie poziomu swojej wiedzy i umiejętności

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
  • determinacja w osiąganiu celów oraz dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność posługiwania się jęz. angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt managerski B2B
  • ciekawą pracę w firmie o stabilizowanej pozycji na rynku, w której człowiek jest członkiem zespołu
  • kartę Multisport
  • docelowo samochód służbowy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@itns.pl  lub ITNS Polska Sp. z o.o., 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 269A z dopiskiem w tytule SS/12/2022

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ITNS Polska Sp. z o.o. z siedzibą ul. Pogodna 7, 62-004 Czerwonak, zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”